Rigips Ultrafin AL11

Boya ustalarının ihtiyaç ve beklentilerine göre formülle edilmiş, iç mekanlarda tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz yeni nesil son kat saten alçısıdır. Yüzeyi boyaya hazırlar ve boyadan tasarruf sağlar. 1, 3, 5 kg'lık kraft torbalarda satılmaktadır.

Rigips Plakofin L11

Alçı levhalara özel yeni nesil son kat saten alçısı. Alçı levhaların üzerine çok ince uygulanabilen özel son kat alçısıdır. 1, 3, 5 kg'lık kraft torbalarda satılmaktadır.

Rigips Rigifill M11

Tüm iç duvarlara el ile uygulanabilen perlitli alçı sıvadır. Dolgunluğu son derece yüksektir ve kolay uygulanır. 1, 3, 5 kg'lık kraft torbalarda satılmaktadır.

Rigips Rigiset M11

Tüm iç duvarlara tamir amacı ile ve el ile uygulanabilen, hızlı donan tamir alçısıdır. Özellikle elektrik, ısıtma ve sıhhi tesisat tesisatçıları tarafınsan tercih edilmektedir. 1, 3, 5 kg'lık kraft torbalarda satılmaktadır.

Rigips Rigifix

Çimento esaslı sağlam ve güvenli seramik yapıştırma harcıdır. Seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin duvara veya zemine döşenmesinde uygulama kolaylığı sağlar. Maksimum kullanım süresi 4 saat, çalışılabilme süresi maksimum 15 dakikadır.

Rigips Rigifuga

Çimento esaslı ince derz dolgu harcıdır. Seramik, fayans ve benzeri kaplama malzemelerinin 6mm genişliğe kadar olan derz uygulamalarında kullanılır. Maksimum kullanılabilme süresi 1 saattir.

Rigips Rigicem W

Beyaz çimento. Dekoratif ve estetik amaçlar için kullanılan özel bir çimento cinsidir. Yüksek dayanıma sahiptir.

Rigips Rigicem B

Yapıştırma, sıvama ve dolgu gibi tamirat işlerinde kolaylıkla kullanılır.