Casoprano

Casoprano alçı bazlı asma tavanlar ses yutma, ses yalıtım ve ses yansıtma özelliklerine sahip geniş bir yelpazeye sahiptir. Desenli ve desensiz yüzey seçenekleri ile performans ve dizaynı bir araya getirir.

Gyptone

Gyptone alçı asma tavanlar ve plakalar geniş kullanım alanına sahiptir. 4 farklı çeşitte geometrik desene sahip modelleri ile performans ve estetiği bir arada sunar. Arka yüzeyindeki ses emici dokusu ile üstün bir akustik performansa sahiptir.

Gyprex

Gyprex asma tavanlar üzerleri özel olarak geliştirilmiş vinil kaplı asma tavanlardır ve özellikle hijyen ve temizliğin çok önemli olduğu labarotuvar, hastane ve mutfak gibi ortamlar için ideal bir üründür. İçerisindeki biyotin nem dayanımı gerektiren ortamlar için uygundur.

Rigitone

Rigitone alçı bazlı asma tavanlar ile tavanlarda sürekli perforasyon sağlanabilir ve yekpare bir görüntü elde edilebilir. Üstün akustik performanslarının yanı sıra, Rigitone plakalar içerisindeki aktif silikat karışımı ile havadaki zararlı maddeleri azaltır ve daha temiz ve ferah ortamlar yaratır.

Opal

Seyrek kurtçuklu desen, 2 farklı kenar detayı, % 70 Nem dayanımı, Kolay ve hızlı takılıp sökülebilme, Akustik performans, Hafif yapısı ile taşıma kolaylığı, Uygun fiyat, İnsan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.

Lapis

Yoğun Kurtçuklu desen, 2 farklı kenar detayı, % 70 Nem dayanımı, Kolay ve hızlı monte ve demonte edilebilme, Akustik performans, Nakliye Kolaylığı, Uygun fiyat, İnsan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.

Mercan

Dağınık Kurtçuklu Desen, Yüksek nem dayanımı, %95, 5 farklı kenar detayı, 5 farklı renk seçeneği, Kolay ve hızlı uygulanabilirlik, Tavan arasına ulaşım kolaylığı, Uygun fiyat, İnsan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.

Akustik Alçı Asma Tavanlar

Tüm mekanlara uygun akustik asma tavanlar