TARİHÇE

KORAY YAPI nın temelleri 2003 yılında Koray BEKTAŞ tarafından atıldı. Firmamız 2003 yılından bugüne kadar, dinamik yapısı ile sürekli büyüyen kaliteye önem veren anlayışı ile bir çok projeye imza atmıştır. Çağdaş yapılanmaya önem veren anlayışı ile bugüne kadar bir çok projeyi tamamlayıp teslim etmiştir. Yakalamış olduğu başarı ile büyüme ivmesi ve kaliteyi prensip edinmiş kadrosu ile daha bir çok faaliyete imza atmayı hedeflemektedir. Vazgeçemediğimiz "güven" ilkesi ve "kalite" anlayışı ile bugün ve yarın başarılarını sizinle paylaşmak arzusundadır.

Son 8 yıldır istanbul başta olmak üzere yurt genelinde bir çok projeye imza atan KORAY YAPI’nın Genel Müdürlüğünü Koray BEKTAŞ yürütmektedir. 

İç dekorasyon, uygulamalarında uzmanlaşan firmanın uygulama portföyünde ülkenin önde gelen büyük inşaat kuruluşları için yaptığı uygulama projeleri de vardır. uygulama kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerini de eksiksiz yerine getirilmesi konusunu da vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir.

Firmamız halen :
ENTEGRE HARÇ SAN.TİC.A.Ş.
BETEK KİMYA VE BOYA SANAYİİ ( Filli Boya )
SAİNT GOBAİN RİGİPS ALÇI
BAUMIT
DYO
NUH YAPI ÜRÜNLERİ A.Ş.
ORCAN A.Ş.
ODE
JOTUN BOYA
AUSTROTHERM bayiliklerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir şirket olmayı vizyon olarak benimseyen KORAY YAPI uygulama, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluklara dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilkeli, lider olmayı hedefleyen bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

nşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış bir kuruluş olan KORAY YAPI faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasının yanında, işçi sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ve etkin insana kaynakları politikaları geliştirip hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmak, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanları eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmayı misyon haline getirmiştir.

POLİTİKAMIZ

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, Müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Uluslararası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.