Su Esaslı İç Cephe Son Kat Boyaları

Dyojen

Hybrid teknoloji ile üretilmiş akrilik / PU emülsiyon esaslı, dekoratif iç cephe son kat boyadır. Su bazlı. Soft mat görünümlü. Kokusuz, insan ve çevre dostu. Antibakteriyel ve küf önleyici. İz bırakmadan silinebilirliği.

Nanoipekmat

Nanoteknoloji ile üretilmiş,dekoratif iç cephe son kat boyadır. Su bazlı. İpek mat görünümlü. Kokusuz, insan ve çevre dostu. Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik. Antibakteriyel ve küf önleyici.

Nanomat

Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif iç cephe son kat boya. Su bazlı. Mat görünümlü. Kokusuz, insan ve çevre dostu. Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik. Küf ve bakteri gelişimine dirençli.

Teknoplast

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dekoratif iç cephe son kat boya İpek mat görünümlü. Kokusuz, insan ve çevre dostu. Yüksek yağ iticiliğe sahip. Antibakteriyel ve küf önleyici. Mükemmel örtücülüğe sahip.

Dinamik

Akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif iç cephe son kat boya. Silikonlu. Su bazlı. İpek mat görünümlü. Kokusuz, insan ve çevre dostudur. Su iticiliği yüksek. Silinebilir. Örtücülüğü yüksek.

Dyoplast

PVA emülsiyon esaslı, dekoratif iç cephe son kat boya Su bazlı Mat görünümlü Kokusuz, insan ve çevre dostu Örtücülüğü yüksek TS 5808’e uygundur

Beşyıldız

PVA emülsiyon esaslı, ekonomik, dekoratif bir iç cephe plastik boya Su bazlı Mat görünümlü TS 5808’e uygundur

Tavan Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif iç cephe tavan boyası Su bazlı Mat görünümlü Örtücülüğü yüksek TS 5808’e uygundur

Su Esaslı Dış Cephe Son Kat Boyaları

Nanotex

Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli Su iticiliği yüksek TS 7847 'ye uygundur.

Teknotex

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli Su iticiliği yüksek TS 7847 'ye uygundur.

Dyolasteks

Saf akrilik esaslı dış cephe boyası Esnek Su bazlı Mat görünümlü Küf gelişimine dirençli Su iticiliği yüksek Örtücülüğü yüksek TS 7847 'ye uygundur.

Dyosil

Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır. Silikonlu Su bazlı Mat görünümlü Küf gelişimine dirençli Su iticiliği yüksek Su ile kendini temizleyen Örtücülüğü yüksek TS 7847 'ye uygundur

Dyotex

%100 Saf akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü TS 7847 'ye uygundur.

Teknotex Grenli

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe grenli kaplama malzemesidir. Su bazlı Mat görünümlü Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen Su iticiliği yüksek TS 7847 'ye uygundur.

Texture

Akrilik emülsiyon esaslı, grenli dış cephe kaplama malzemesidir. Su bazlı Mat görünümlü Yüksek desen verme özelliği TS 7847 'ye uygundur.

Sentetik Esaslı Son Kat Boyalar

Dyolux

Alkid bağlayıcı esaslı, üstün özellikleri olan son kat boya Kurşunsuz Çok parlak görünümlü Her türlü ahşap ve metal yüzeye uygulanabilir Örtücülüğü yüksek TS 39'a uygundur.

Dyosen

Alkid bağlayıcı esaslı, son kat boya Kurşunsuz Parlak görünümlü Her türlü ahşap ve metal yüzeye uygulanabilir Örtücülüğü yüksek TS 39'a uygundur.

Dyomat

Alkid bağlayıcı esaslı, dekorasyon boyası Kurşunsuz Mat görünümlü Binaların iç kısımlarında ahşap, duvar, metal yüzeylere uygulanabilir Örtücülüğü yüksek TS 39'a uygundur.

Dyoten Classıc

Alkid bağlayıcı esaslı son kat boya Kurşunsuz Yarı mat görünümlü Binaların iç kısımlarında; duvar, pencere ve kapı doğramalarında uygulanabilir Örtücülüğü yüksek TS 39'a uygundur.

DR.Dyo Ürünleri

Dyotek

Leke problemli yüzeyler için geliştirilmiş, kullanıma hazır mat iç cephe duvar boyasıdır. Kurum ve is, su, grafitti, mum boya, mürekkep, ruj, yağ (gres) gibi lekeli yüzeylerde etkin

Dyostop

Yazlıklar, depo ve bodrum katları, tünel, mahzen ve kiler gibi yerlerin iç kısımlarında, duvar ve tavanlarda kullanıma uygun, rutubeti bloke eden, kullanıma hazır, mat iç cephe duvar boyasıdır.

Dyoterm

Küf ve nem (yoğuşma) oluşturan banyo, mutfak gibi rutubetli mekanlarda ayrıca sıcak yüzeyi ve kadife dokusu ile bebek odalarında ve her türlü iç mekanlarda kullanıma uygun bir iç cephe boyasıdır.

Teknolong

Solvent bazlı, PTFE Esaslı yüzey koruyucu. Şeffaf Tuğla, Doğal taş, kiremit, beton, gaz beton vb. emici yüzeylerde koruyucu olarak kullanılır. Yüksek su itici özelliği ile atmosferik koşullara karşı çok iyi direnç gösterir.

Dyoflex

Akrilik esaslı sıvı çatı izolasyon malzemesidir. Beyon, sıva, tuğla, gaz beton, briket, eternit, seramik, ahşap, oluklu ve oluksuz aspestli çatı kaplama levhalarında kullanılır. %600 elastiktir, sıcak ve soğuk farklarında elastikiyetini korur.

Ahşap Koruyucu ve Vernikler

Massıvelıne Su Bazlı Parke Verniği

Su bazlı, parlak, parke verniğidir. MASSIVELINE Su Bazlı Parke Verniği, yüksek sertlik ve çizilme direnci ile mükemmel bir yüzey oluşturur. Ahşabın doğal görünümünü bozmaz.

Massıvelıne su bazlı parke dolgu verniği

Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, parke dolgu verniğidir. Ahşabın doğal rengini bozmaz. Dolgu gücü yüksek, zımparası mükemmel, uygulaması kolaydır.

Massıvelıne su bazlı ahşap verniği

Akrilik emülsiyon esaslı, şeffaf, parlak, dekoratif son kat ahşap verniğidir. Ahşabın doğal rengini bozmaz, nefes almasını sağlayarak nem oluşumunu engeller, çatlama ve soyulma yapmaz.

Massıvelıne su bazlı ahşap koruyucu

Akrilik emülsiyon esaslı, su bazlı, şeffaf, dekoratif bir ahşap koruyucudur. Ahşabı çürüten, küf, bakteri ve mantarlara karşı korunmasını sağlar.

Massıvelıne pu parke verniği

PU reçine esaslı, nem kürlenmeli, tek bileşenli parlak parke verniğidir. Sahip olduğu sertlik ve çizilme direnci ile mükemmel bir yüzey oluşturur.

Massıvelıne tik yağı

Yoğun olarak suya maruz kalan veya dış ortamlarda bulunan ahşaplar ile, tik, maun, gül ağacı gibi sert ahşapların kolay ve hızlı bakımı için tasarlanmış özel bir üründür.

Massıvelıne renkli dış cephe verniği

Alkid esaslı, tek bileşenli, şeffaf, koruyucu renkli verniktir. Güneş ışınları, nem vb atmosferik etkiler ve küflenmeye karşı ahşap yüzeyleri korur, renkleri solmaz.

Massıvelıne yat vernik

Alkid esaslı, şeffaf, parlak yat verniktir. Ahşabın nefes almasını engellemez. Şeffaf olduğu için ahşabın doğal görünümünü bozmaz, sararmaya ve atmosferik şartlara karşı dirençlidir. Parlaklığını kaybetmez.

Massıvelıne ham ahşap koruyucu

Alkid esaslı, şeffaf, mat ham ahşap koruyucudur. Kolayca emilir ve yüzeyde film tabakası oluşturmaz. İçerdiği özel kimyasal ile ahşabı çürüten, küf, bakteri ve mantarlara karşı korunmasını sağlayar.

Pinosan vernikli ahşap koruyucu

Alkid esaslı, şeffaf, yarı mat, dekoratif vernikli ahşap koruyucudur. Ahşabın dokusunu bozmadan ipeksi görünüm verir. Atmosferik şartlara karşı direnç gösterir, renkleri solmaz. Çizilme ve aşınma direnci yüksektir.

Pinosan dekoratif ahşap koruyucu

Alkid esaslı, şeffaf, mat, dekoratif ahşap koruyucudur. Ahşabın doğal dokusunu bozmaz, nefes almasını sağlayarak nem oluşumunu engeller. Atmosferik şartlara karşı direnç gösterir, renkleri solmaz.

Pinosan parke verniği mat

Üretan alkid esaslı, tek bileşenli, kolay uygulanabilen mat parke verniğidir. Çizilmeye karşı dayanıklıdır. Su, deterjan ve kimyasal etkenlere karşı dirençli film oluşturur.

Pinosan parke verniği parlak

Üretan alkid esaslı, tek bileşenli, parlak parke verniğidir. Çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklılığı mükemmeldir. Uygulandığı yüzeyi kimyasallara karşı korur.

Pinosan yat vernik

Alkid esaslı, şeffaf, parlak yat verniktir. Çizilme ve aşınmaya karşı dayanıklı, yüksek sertlik ve parlaklık özelliği ile mükemmel bir yüzey oluşturur. UV ışınlarına ve kimyasal etkilere karşı dirençlidir.

Pinosan selülozik parke dolgu verniği

Nitroselüloz esaslı tek bileşenli dolgu verniğidir. Ahşabın ve parkenin gözenek ve birleşme noktalarını doldurarak, üzerine uygulanır.

Astar Macun ve Tinerler

Dyobinder

Şeffaf iç ve dış amaçlarla kullanılan bir duvar astarıdır. Su bazlı

Geçiş Astarı

Özellikle solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte, iç cephe sıvalı sağlam yüzeylerde ve renk geçişlerinde kullanılabilecek dolgulu iç cephe astarıdır. Su bazlı Boya performansını artırır, boya sarfiyatını azaltır.

Albin Astar

Şeffaf kullanıma hazır iç cephe astarıdır. Su bazlı Boya performansını artırır, boya sarfiyatını azaltır

Nanotex Dolgulu Astar

Özel reçine ile formüle edilmiş, dış cephe astarıdır. Su bazlı Yapı içerisinde tuz oluşumunu önler, yüzeyleri sağlamlaştırır. Dolgulu olması nedeni ile örtücülüğe de etkisi vardır.

Teknotex Dolgulu Astar

Dış cephe astarıdır. Su bazlı Yapı içerisinde tuz oluşumunu önler. Dolgulu olması nedeni ile örtücülüğe de etkisi vardır.

Kivastar

Sentetik astar boyadır. Kurşunsuz Son kat için düzgün ve sağlam yüzey sağlar. TS 11651’e uygundur.

Astar Boya

Sentetik astar boyadır. Kurşunsuz Son kat için düzgün ve sağlam yüzey sağlar. TS 11651’e uygundur.

Antipas (Yeşil-Gri-Kırmızı Renklerde)

Pas önleme özelliği olan sentetik astardır. Kurşunsuz Nem, su ve tuzlu suya dayanıklı TS 11651’e uygundur.

Özel Antipas (Gri renkte)

Pas önleme özelliği olan ekonomik astardır. Kurşunsuz Neme ve suya karşı dayanıklı

Süper Macun

Alkid bağlayıcı esaslı sentetik macundur.Suya ve deniz şartlarına dayanıklıdır. Kalın uygulamada çatlama yapmaz, uygulaması çok kolaydır. Hızlı kurur.

Dyorit

PVA emülsiyon esaslı iç cephe duvar macunudur.Su ve neme dayanıklıdır. Duvarın nefes almasına izin verir. Üzerine sürülecek boyanın dayanıklılığını arttırır, sarfiyatını azaltır.

Akrofiller

Akrilik emülsiyon esaslı dış cephe duvar macunudur.Kolay uygulanabilen, çabuk kuruyan, dış şartlara dayanıklı, nemin dışarı atılmasını sağlayan bir dış cephe duvar macunudur.

Akrosüper

Akrilik esaslı, su bazlı ahşap macundur. Sentetik macunlara göre dolgu gücü yüksek, kuruma süresi hızlı, uygulaması ve zımparalanması daha kolaydır.

Saf Terebentin

Sentetik esaslı tüm boya, vernik ve astarların inceltilmesinde kullanılan, çam reçinesinden elde edilen saf ve doğal tinerdir.

Sentetik Tiner

Her tip sentetik boya ve verniklerin fırça, rulo ve tabanca tatbikatlarında inceltici olarak kullanılmak üzere imal edilmiştir. Boya alet ve edevatlarının temizlenmesinde de kullanılır.

Uygulama Aletleri ve Yardımcı Ürünler

Yıllardır güvenle kullandığınız Dyo Fırça ve Rulolar size artık daha çok seçenek sunuyor.

Yol Çizgi Boyası ve Tineri

Dyo Trafik

Sentetik reçine esaslı , mat görünümlü yol çizgi boyasıdır. Yüksek aşınma direnci , hızlı kuruma ve dayanıklılık karakteristik özellikleridir.

Dyotrafik Tiner

Dyotrafik Yol Çizgi Boyası Kullanımından sonra aletlerin temizliğinde kullanılır.

Yapımax

Dyotrafik Yol Çizgi Boyası

Kullanımından sonra aletlerin temizliğinde kullanılır.Nanoteknoloji ile üretilmiş, su bazlı, silinebilir, ipek mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

NX1 - Yapımax Nanoteknolojik Mat İç Cephe Boyası

Nanoteknoloji ile üretilmiş, su bazlı, silinebilir, mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

NNX - Yapımax Tekno İpek Mat İç Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, ipek mat, silinebilir, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

NKX - Yapımax Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, ipek mat, silinebilir, dekoratif, iç cephe son kat boyadır.

PKX - Yapımax Silikonlu Mat İç Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, mat, silinebilir, dekoratif, iç cephe son kat boyadır.

PX3 - Yapımax Plastik Mat Boya

PVA emülsiyon esaslı, mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

PXP- Yapımax Plastik Mat Boya(P4)

PVA emülsiyon esaslı, mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

MVM - Yapımax Akrilik Plastik Mat Boya

Akrilik emülsiyon esaslı, mat, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

MVS - Yapımax Ektra Tavan

Akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif, mat iç cephe tavan boyasıdır.

XZV - Yapımax Plastik Tavan

Akrilik emülsiyon esaslı, dekoratif, iç cephe tavan boyasıdır.

Yapımax Nanoteknolojik Dış Cephe Boyası

Nanoteknoloji ile üretilmiş, su bazlı, dekoratif dış cephe boyasıdır.

NHP - Yapımax Tekno Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe boyasıdır.

NPX - Yapımax Silikon Katkılı Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, silikonlu, dış cephe boyasıdır.

Yapımax Akrilik Dış Cephe Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, düz görünümlü, mat dış cephe boyasıdır.

Yapımax Elastik Dış Cephe Boyası

Saf akrilik esaslı dış cephe kaplamasıdır.

Yapımax Tekno Dış Cephe Kaplaması

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe grenli kaplama malzemesidir.

NKK - Yapımax Coattex-Sil Dış Cephe Kaplaması

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, grenli dış cephe kaplama malzemesidir.

NHH - Yapımax Coattex Dış Cephe Kaplaması

Akrilik emülsiyon esaslı, yüzeyde desen elde edilen, grenli dış cephe kaplama malzemesidir.

XTP-Yapımax Sentetik Son Kat Boya

Alkid bağlayıcı esaslı, parlak son kat boyadır.Örtücülüğü, fırça kolaylığı, yayılması, sararmaması, silinebilmesi üstün özellikleri bulunur.

XNH-Yapımax Sentetik Mat Dekorasyon Boyası

Alkid bağlayıcı esaslı, mat dekorasyon boyasıdır.Örtücülüğü, hızlı kuruması, fırça kolaylığı üstün özellikleridir.

VZS-Yapımax Emülsiye Binder

İç ve dış duvar yüzeylerindeki emici bölgelerin doyurulmasında kullanılan akrilik emülsiyon esaslı şeffaf astardır.

TVM - Yapımax Tekno Dolgulu Astar

Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe astarıdır.Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.

TKM-Yapımax Universal Binder

Özel sentetik reçine esaslı, şeffaf, iç ve dış zayıf yüzeyleri sağlamlaştırmak için kullanılan astardır.

NX3 - Yapımax Nanoteknolojik Yangın Geciktirici Astar

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, içerdiği nano parçacıklar ve özel reçine sayesinde yanmaya karşı dirençli, mat görünümlü, iç cephe duvar ve ahşap boyasıdır.

Klimatherm

KLİMATHERM Isı Yalıtım Sistemleri